GİZLİ GERÇEKLER – AMERİKA’NIN DEMOKRASİ VE ADALET GETİRECEĞİNİ SANAN MÜSLÜMANLARA

AMERİKA’NIN DEMOKRASİ VE ADALET GETİRECEĞİNİ SANAN MÜSLÜMANLARA

GİZLİ GERÇEKLER

Şimdi çatışmanın hakikatini anladınız mı? Vallahi çatışmanın hakikatini halkların bilmesini her şeyden daha çok umursuyorum. Her ne pahasına olursa olsun bu hakikatin gerçek yüzünü ortaya çıkarırım. Amerika ve müttefikleri ile olan sorunumuz kısaca:

Onlar bizimle şiddetli bir savaş içindeler ve bu davada en tehlikeli olan kısım (hakikati gizlemek için) savaşa başka bir isim vermeleridir. Amerika’nın terörizm sınıflandırılmasını takip edenler, listelerine ve beyanlarına bakanlar ilk bakışta, “Amerika’nın demokrasiyi korumak için savaşıyor olduğunu ve onların demokrasiyi reddeden kuruluşları sınıflandırdığını” düşünür.

Ne yazık ki bu algıya göre bazıları diyor ki: “Cihatçılar laik devletleri reddettikleri için ülkeleri yok ediyorlar.” Gizli gerçek ise Amerika ve müttefiklerinin savaşı, halkları mutlak bağımlılık ve ebedi bir kölelik içinde yaşamaya zorlamadır(devlet şekilleriyle alakalı değildir). Amerika’nın karşılaşacağı en büyük tehlike ise “Halkların Kölelikten Kurtuluş ve Özgürlük Talepleri”dir.

Öyle ise Amerika’nın savaşı, ”Halkların hiçbir görüşü olmayan bir sürü olarak kalması
ve liderlerinin de emir alan bir memur olmasıdır.”

Bu liderler ister demokrası, ister laiklik, isterse şeriat bayrağını kaldırmış olsun bu şartları kabul edenler desteklenir. Bunu reddeden, onuru ile özgür yaşamak için ısrar edenlere ise terör sınıflandırması kılıcı çekilir.

02.04.2017